O nas

1

Zarówno nazwa GLADIUS jak i logo firmy, nieprzypadkowo nawiązują do wizerunku miecza rzymskiego (z łac. gladius). W swoich czasach była to popularna broń rzymskich legionistów, powszechnie używana w walce do zadawania ciosów w postaci pchnięć oraz cięć. Miecz ten cechował się uniwersalnością, a ze względu na swoje obosieczne ostrze oraz niewielką długość, stanowił skuteczne i precyzyjne narzędzie w rękach doświadczonego, rzymskiego żołnierza.

W taki sposób chcielibyśmy również widzieć firmę GLADIUS – jako precyzyjne narzędzie oddane w ręce naszych Klientów, dzięki któremu proces uzyskiwania odszkodowania przebiegał będzie szybko i skutecznie. Gwarancją tego ambitnego celu, jaki stawiamy sobie w GLADIUS, jest nasz zespół specjalistów – działających na rynku od kilku lat i doświadczonych w prowadzeniu spraw odszkodowawczych. Dzięki ich fachowej wiedzy i bogatej praktyce, korzystający z naszych usług Klienci, mogą liczyć na profesjonalną pomoc o najwyższym standardzie.

GLADIUS stanowi połączenie nowoczesnej marki z tradycyjnymi wartościami. Począwszy od zgłoszenia szkody, aż po jej likwidację, pieczołowicie czuwamy nad przebiegiem postępowania – na każdym z jego etapów. Dbamy również o to, aby nasi Klienci mieli stały dostęp do informacji o postępach w sprawie, a strategię i podejmowane działania zawsze konsultujemy i dopasowujemy do ich oczekiwań.